Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH wave GOLD пират miladinka Майнлаб kupuvam голден Spectrum lorenz Coil Simplex nexus врътка грунда tesoro mask nokta Fisher Minelab TEKNETICS deus нишани маск 5000 prodavam
 

 до всички колеги

Go down 
+19
djendaka
vvurbanov
Санчо
ivangrozni
comander
ferovo
borislav123
Трибал-М
stan960
van_helsing
Petronii
Manarov
pechkata
lobo
yon
Kolev
adminn
Viktor Ivanov
skita6t
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 1:51 pm

ferovo написа:
Kolev написа:
Пуснал си тема няма лошо, но недей да се изявяваш, като цензур. Също така извинявай ако съм те засегнал - не съм искал. За мен това е свободен форум /един от малкото такива/ и всеки има право да излага позиция особено, когато е аргументирана. Прочети всичко което съм написал, сложи си ръката на сърцето и ще осъзнаеш дълбоко в себе си че съм прав за много от нещата които казвам.

Ето задавам ти конкретен въпрос, на който ако си така любезен ще се радвам да получа отговор: Според теб, кое е по-важно, някакво хоби, макар и най готиното, или бъдещето на децата ни?
Kolev,абе пич ,това се мъча да ти обясня,че с любимия ти тиквунски герб ,децата ти са обречени на мизерия и невежество, нооо....ти си готов за 5 лева да продадеш майка си и бащаси заедно с бъдещето на децата си........... АНАДЪНМУ.

Кви 5 лева бе момче? Верно ли мислиш, че някой ми плаща Laughing Laughing Laughing Моят надник е такъв, че ако трябва да ме мотивират да ги подкрепам по форумите не 5, а 500 лв на ден трябва да ми дават и пак няма да приема. Аз на каузи не се продавам, а им служа безплатно само ако съм напълно убеден в тях. Тази дума "АНАДЪНМУ" не я разбрах, български аналог няма ли си? Иначе ти конкретно едва ли имаш възможности да ми обясниш каквото и да е. По-скоро слушай и си отваряй хубаво ушите, когато по-умните говорят!!!


Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
Върнете се в началото Go down
ferovo
Новобранец
Новобранец
ferovo



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 1:57 pm

Kolev, хайде с ръка на сърцето признай си ,че имаш(или ще имаш), ОБЛАГА от писането на хвалебствени слова за герб барабар с тиквуня. Wink
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 1:57 pm

Довиждане и от тази тема! Който взел акъл-взел. Който си мисли, че е много умен да си хаби гласа, за който му е кеф.


Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 2:00 pm

ferovo написа:
Kolev, хайде с ръка на сърцето признай си ,че имаш(или ще имаш), ОБЛАГА от писането на хвалебствени слова за герб барабар с тиквуня. Wink

Ако ти се закълна в здравето на детето си ще повярваш ли, че нямам нищо общо с ГЕРБ, освен че им симпатизирам. Нито съм имал облаги нито ще имам. Всъщност излъгах, имам облаги - там където живея всичко се облагороди по времето на ГЕРБ. Като излезем се чудим на кой парк и на коя площадка да идем с лапето.
Върнете се в началото Go down
ferovo
Новобранец
Новобранец
ferovo



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 2:06 pm

Kolev,никога за нищо не се кълни в децата си......просто съвет от един батко....
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 2:15 pm

ferovo написа:
Kolev,никога за нищо не се кълни в децата си......просто съвет от един батко....

Ами прав си, ама виж, докъде може да докарате човек ...


P.S. Темата е поразчистена от обидни коментари.Спазвайте правилата и пишете по заглавието.В противен случай ще има хора в БАН панела без повече предупреждения.-от админстрацията.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 5:24 pm

Колев,ГЕРБ ти е направил площадките ама забрави да плати на фирмите изпълнители,знаеш ли колко строителни фирми гушнаха букета по тяхно време?Аз съм потърпевщ и няма да забравя надзорниците как санкционираха другите фирми а боиковата не.Сега се натискат щото Цветанов трябва да лежи пак ако се върнат ще го оправдаят и всичко по старому.Всичките тес арести и тормоз на търсачите беше с цел да вземе каналите за изност на антики,ама хората спряха да дават и тои им влезе в къщите.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 6:53 pm

Kolev написа:
Довиждане и от тази тема! Който взел акъл-взел. Който си мисли, че е много умен да си хаби гласа, за който му е кеф.

Колев,знаеш ли оня стар виц...сравнявали руски и американски автомобил от един клас.Вместо да отговорят защо техния автомобил гори близо два пъти повече,руснЯците попитали:"А вие защо биете негрите?"...
Борка,ти очевидно си напреднал във формата,остава да наблегнеш сериозно и на смисъла!.....Съпругата ли ти диктува,или любовницата?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 6:59 pm

Над смисъла трябва да наблегнете ти и твоя приятел.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 7:00 pm

Kolev написа:
stan960 написа:
-Ясно ми е мойто момче че партийните задкулисни котерийни борби са голема мъгла за теб но не го показвай открито: -Не знам дали имаш спомени но ако Волен не беше дръпнал подкрепата си твойто Лидер-Партия щеше да е още на власт -Просто споменах че с тия многоцветни ''реформаторски'' амеби  нема да имате никви ядове................................................... Cool 

Реформаторите, ако случайно прескочат 4-те процента, това ще им е за последно, защото покрай протестите посъбраха малко заряд. Това е сбирщина от провалили се проекти и претоплени гранясали манджи които нямат бъдеще. Накрая всичко що е дясно ще се влее в ГЕРБ. Помнете ми думата! Пак го обърнахме на политика - админа ако иска да трие, няма да се сърдя.

Колев,на този пост имаш магнитна стрелка.Зелената половина е от мен!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 7:22 pm

borislav123 написа:
Над смисъла трябва да наблегнете ти и твоя приятел.

Това аз съм сторил,когато ти не си бил и еротичен проблясък в очите на създателите си!Но за теб е неразбираемо!Ако поработиш в тази посока,ще спечелиш!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 7:28 pm

Определено си неосъзнат в това спор няма Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 7:32 pm

borislav123 написа:
Определено си неосъзнат в това спор няма Smile


Развълнува се,може би,пропусна запетая и точка...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 7:38 pm

Не може да сме всички кат теб форумни търсачо-драскачи-майстори на точките и запетаите.Гледам че пак си зачекнал стан за постовете. Ти си спеца по безсмисленото писане. Разбираш си му доста бих казал . Very Happy
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 7:52 pm

borislav123 написа:
Не може да сме всички кат теб форумни търсачо-драскачи-майстори на точките и запетаите.Гледам че пак си зачекнал стан за постовете. Ти си спеца по безсмисленото писане. Разбираш си му доста бих казал . Very Happy

Съгласен съм,но...От неуважение ли си написал чичко"Стан" с малка буквичка?
Ех,мили мой,разсеяничета!...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 7:57 pm

Kolev написа:
ferovo написа:
Kolev,никога за нищо не се кълни в децата си......просто съвет от един батко....

Ами прав си, ама виж, докъде може да докарате човек ...


P.S. Темата е поразчистена от обидни коментари.Спазвайте правилата и пишете по заглавието.В противен случай ще има хора в БАН панела без повече предупреждения.-от админстрацията.

Ако някой ме праща да правя свирки на Бойко Борисов, ще има ли бан и за него ... щот тъй с червения маркер само на моя пост малко несправедливо ми се вижда Neutral
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:03 pm

-То за туй по наше време са носеше една приказка дето беше определяща -Че Умен Даскал и Зелен Кон,НЕМА -Он човеко си знае сал една граматика дето я е учил-точици,запетай,тирета и т.н. и толкоз -Всичко друго от живота му е пълна каша и мъгла,останалото е заяждане на дребно- Ма кво а го прайш -Толкоз си може толкоз си знае чиляка с гръмкото име Трибаля.......................................................
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:04 pm

Kolev написа:
Kolev написа:
ferovo написа:
Kolev,никога за нищо не се кълни в децата си......просто съвет от един батко....

Ами прав си, ама виж, докъде може да докарате човек ...


P.S. Темата е поразчистена от обидни коментари.Спазвайте правилата и пишете по заглавието.В противен случай ще има хора в БАН панела без повече предупреждения.-от админстрацията.

Ако някой ме праща да правя свирки на Бойко Борисов, ще има ли бан и за него ... щот тъй с червения маркер само на моя пост малко несправедливо ми се вижда Neutral  

Ако си от"реформаторите",може да минеш метър!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:08 pm

stan960 написа:
-То за туй по наше време са носеше една приказка дето беше определяща -Че Умен Даскал и Зелен Кон,НЕМА -Он човеко си знае сал една граматика дето я е учил-точици,запетай,тирета и т.н. и толкоз -Всичко друго от живота му е пълна каша и мъгла,останалото е заяждане на дребно- Ма кво а го прайш -Толкоз си може толкоз си знае чиляка с гръмкото име Трибаля.......................................................

За четвръти път напиняш у зеленио дзид...
Тук,пред него,има най-млого кости от сеяндурски кратуни!
Млого поздраве!


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Вто Авг 26, 2014 9:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:09 pm

borislav123 написа:
Не може да сме всички кат теб форумни търсачо-драскачи-майстори на точките и запетаите.Гледам че пак си зачекнал стан за постовете. Ти си спеца по безсмисленото писане. Разбираш си му доста бих казал . Very Happy

Бориславчо, Трибаля в половин изречение влага много повече смисъл, отколкото бат ти Станчо в три от неговите фермани. Просто се иска малко усет за тънкият му хумор. А иначе бат ти Станчо е мерудия на всяка манджа, похлупак на всяко гърне и дразнител от класа, който с несвързаното си ломотене може да извади от равновесие дори хора уравновесени, като мен. Това, че сте си плюли в устите по партийна линия те заслепява "батко".


Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:11 pm

Kolev написа:
Kolev написа:
ferovo написа:
Kolev,никога за нищо не се кълни в децата си......просто съвет от един батко....

Ами прав си, ама виж, докъде може да докарате човек ...


P.S. Темата е поразчистена от обидни коментари.Спазвайте правилата и пишете по заглавието.В противен случай ще има хора в БАН панела без повече предупреждения.-от админстрацията.

Ако някой ме праща да правя свирки на Бойко Борисов, ще има ли бан и за него ... щот тъй с червения маркер само на моя пост малко несправедливо ми се вижда Neutral  
-За ква Справедливост говориш пък баш ти -Не стига че ''подстригаха'' поста на колегата дето тет а тет ти каза че си Един от Изпратените от Герб Агитатори по всички Сайтове и Форуми из Нет прастранството ми па са прайш и на онеправдан -След като ви свалиха от власт макар и със закъснение разбрахте че Интернет пространството е Голяма Сила -Никой обаче не ви каза че в това Пространство Глупаци и Тъпаци който да се хващат на още по тъпи алабализми,не виреят...........................................................................
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:16 pm

Ето пак провокация, ало админе, да си трайкам викаш Neutral
ОК, нека вирее селянията на воля.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:20 pm

Kolev написа:
borislav123 написа:
Не може да сме всички кат теб форумни търсачо-драскачи-майстори на точките и запетаите.Гледам че пак си зачекнал стан за постовете. Ти си спеца по безсмисленото писане. Разбираш си му доста бих казал . Very Happy

Бориславчо, Трибаля в половин изречение влага много повече смисъл, отколкото бат ти Станчо в три от неговите фермани. Просто се иска малко усет за тънкият му хумор. А иначе бат ти Станчо е мерудия на всяка манджа, похлупак на всяко гърне и дразнител от класа, който с несвързаното си ломотене може да извади от равновесие дори хора уравновесени, като мен. Това, че сте си плюли в устите по партийна линия те заслепява "батко".
- Ломотенето е твой приоритет мила ми овчицо понеже в повече от 200-та безсмислени поста който изписа тук основният ти лайтмотив беше -Станишев е виновен,Ние не сме -Въобще вие сте такива елементални едноклетъчни че дори не може да се спори смислено с вас -Бих казал с две думи -Програмирани нахуйници...................................................... Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:23 pm

stan960 написа:
Kolev написа:
Kolev написа:
ferovo написа:
Kolev,никога за нищо не се кълни в децата си......просто съвет от един батко....

Ами прав си, ама виж, докъде може да докарате човек ...


P.S. Темата е поразчистена от обидни коментари.Спазвайте правилата и пишете по заглавието.В противен случай ще има хора в БАН панела без повече предупреждения.-от админстрацията.

Ако някой ме праща да правя свирки на Бойко Борисов, ще има ли бан и за него ... щот тъй с червения маркер само на моя пост малко несправедливо ми се вижда Neutral  
... че си Един от Изпратените от Герб Агитатори по всички Сайтове и Форуми из Нет прастранството ми па са прайш и на онеправдан ....


Можеш ли поне един път да си точен и да изброиш пет сайта и пет форума,в които колегата Колев е "пратеник"?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 3 EmptyПон Авг 25, 2014 8:25 pm

Kolev написа:
Ето пак провокация, ало админе, да си трайкам викаш Neutral
ОК, нека вирее селянията на воля.
-Алоо ти па за голем гражданин са избара,от дека да знаеш че па може и Админът да е дошел от село -Не че и твоят корен не е дошел от това същото село та да требе да определяш кво требе да вирее.............................................. Cool
Върнете се в началото Go down
 
до всички колеги
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» до всички колеги
» Поздрави за всички вас от Руските колеги.
» Нещо интересно и за всички колеги.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: