Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 TEKNETICS GOLD голден miladinka Spectrum nokta Fisher VANQUISH Minelab deus нишани tesoro Майнлаб пират Coil врътка prodavam wave nexus lorenz kupuvam mask маск грунда Simplex
 

 до всички колеги

Go down 
+19
djendaka
vvurbanov
Санчо
ivangrozni
comander
ferovo
borislav123
Трибал-М
stan960
van_helsing
Petronii
Manarov
pechkata
lobo
yon
Kolev
adminn
Viktor Ivanov
skita6t
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
djendaka
Консул
Консул
djendaka



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 10:22 pm

Kolev написа:
Аз лично не съм се засегнал, но от контекста на поста ти се подразбира, че който е с вас е свестен, а останалите са мишоци с по няколко ника. И понеже мама ме е родила с болезнено чувство за справедливост, те репликирах. Както и да е - успех в начинанието.
Контекста го извади ти и разтълкува подлжи го на тепсия и тн, тук има стотици потребители , но не видях някой друг да се засегне , и стига с това който не е с нас е против нас , много се изтърка , ние много добре знаем на кого може да разчитаме и повечето са изстрадали колеги сблъскали се със проблемите на яве а не като някои писари .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 10:26 pm

comander написа:
Търсачите може и да са 500,но емигрантите са вече 2000000 което е по притеснително,потъва си кораба България.продадоха заводите затриха животните превърнаха ни в консуматори да копуваме боклусите от големите вериги магазини.На Баи Тошо паметник трябва да му вдигнем.

Ами,организирайте се и го направете,предполагам,че има много желаещи да отдадат заслужена почит.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 10:37 pm

Petronii написа:
djendaka написа:
Petronii написа:
Kolev написа:
Към Джендака - Колега, моите уважения, но аз дори най-големите си политически врагове, колкото и да се карам с тях не си позволявам да ги определям, като не "свестни", или "мишоци". Всеки си има политически възгледи и повечето от нас си имат и глави на раменете в бонус и ако реша, че дадена партия не ме кефи няма да гласувам за нея ако ще майка ми и баща ми да ме молят от сутрин до вечер. От всяка партия има свестни хора, колкто и промити да са, така че по-леко с квалификациите! А това дето стигате до заплахи дори не искам да го коментирам.

Остави го колега, не виждаш ли че ни приема-ни предава, диалог не иска да прави и продължава да се държи неуважително . Не стига че ни обижда в други форуми, а най-нагло и тук продължава да го прави. Аз ако бях, поне щях да се извиня или въобще нямаше да влезна в подобен форум. Иначе си прав колега, макар че сме на различни политически позиции, имаш много точно виждане, и аз мисля, че повече от 1000 гласа преко сили може да събере това формирование, търсачите е мит че са стотици хиляди. Отдавна търсачите се превърнаха в екзотика, а и никога не са били толкова, колкото ни набеждават, но нека кандидат депутатите се надяват.

cheers  
Колега няма да изпадам с подробности той колегата Командер достатъчно правилно се е изразил в предни постове а колкото до влизането тук го правя рядко но най вече заради стойностните колеги и приятели тук и когато пишех във форума , беше приятен и единен , а теб също не те помня да те е имало тогава , за сметка на това сега явно си в свои води и добре се вихриш . Пк ви казвам на всички никой не агитирам да гласува за БНФМ или която и да е друга структура нападките ми не са нито към форума , още по малко пък с собственика си имаме добри отношения ,поста ми публикуван във сайта на федерацията се отнася за конкретни хора не мога да разбера вие с колегата Колев защо се засегнахте от мишоците Very Happy

Засягаме се, защото квалификациите, които слагаш не са конкретно към някой, а към всички от форум империо. Аз не посешавам други форуми и ми е обидно някой непознат да обобщава кардинално. Вие сте модератор в форума на федерацията и би трябвало да се въздържате от обиди, а най-малко да си коригирате постовете като такъв. Поне може да се извините, след като казвате че има хора които уважавате тук и влизате заради тях, другите всички ли са лоши.

scratch
Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално , колкото до теб къде влизаш ти сам избираш но виж как без да знам рабрах че си в свои води , аз влизам на всякъде , във всичките форуми имам регистрация , вече почти не пиша , но за сметка на това чета много и се образовам от надъхани колеги като теб така че няма смисъл точно тук да си чешеш пръстите има много по стойностни неща по добре вложи енергията си да обясниш на някой млад търсач как да не го издуха като куките го хванат с една шайба на нивата , между другото и на мен ще ми е много интересно Very Happy
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 10:53 pm

djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално , колкото до теб къде влизаш ти сам избираш но виж как без да знам рабрах че си в свои води , аз влизам на всякъде , във всичките форуми имам регистрация , вече почти не пиша , но за сметка на това чета много и се образовам от  надъхани колеги като теб така че няма смисъл точно тук да си чешеш пръстите има много по стойностни неща по добре вложи енергията си да обясниш на някой млад търсач как да не го издуха като куките го хванат с една шайба на нивата , между другото и на мен ще ми е много интересно Very Happy

Аз не те карам да се извиняваш на някой си, много ми дреме какви отношения си имате, обиждаш всички от този форум, включително мен, така че на нас би трябвало да се извиниш, макар че не държа много на това, по писането виждам, че не си добронамерен. Това, че съм в свой води не е вярно, всички админи ме гледат лошо Shocked , защото не държа поведение и пиша това което мисля.
А вместо да ти е интересно да четеш, по-скоро ти трябва да обясняваш на младите търсачи какво да правят, нали си член на федерация, а и кандидат депутат, как така ще допускате някой въобще да търси антики, това е в разрес с вашия устав. Вместо да правите политически акции, разяснете на търсачите какво имат право и какво не.

Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 11:04 pm

Добре бе Колеги, неможе ли да се спори по-нормално и не толкова злобно.
Вече в единия форум тази тема е спряна, вече почвам да мисля, че е добре и тука да я спра, защото смисъла е да стане по-добре, а не полошо и хората да се разделят по-вече.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 11:08 pm

djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално .......

А ти Колега няма да спечелиш съмишленици за каузата с подобни постове.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 11:09 pm

Petronii написа:
djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално , колкото до теб къде влизаш ти сам избираш но виж как без да знам рабрах че си в свои води , аз влизам на всякъде , във всичките форуми имам регистрация , вече почти не пиша , но за сметка на това чета много и се образовам от  надъхани колеги като теб така че няма смисъл точно тук да си чешеш пръстите има много по стойностни неща по добре вложи енергията си да обясниш на някой млад търсач как да не го издуха като куките го хванат с една шайба на нивата , между другото и на мен ще ми е много интересно Very Happy

Аз не те карам да се извиняваш на някой си, много ми дреме какви отношения си имате, обиждаш всички от този форум, включително мен, така че на нас би трябвало да се извиниш, макар че не държа много на това, по писането виждам, че не си добронамерен. Това, че съм в свой води не е вярно, всички админи ме гледат лошо Shocked , защото не държа поведение и пиша това което мисля.
А  вместо да ти е интересно да четеш, по-скоро ти трябва да обясняваш на младите търсачи какво да правят, нали си член на федерация, а и кандидат депутат, как така ще допускате някой въобще да търси антики, това е в разрес с вашия устав. Вместо да правите политически акции, разяснете на търсачите какво имат право и какво не.

Ти си много далече от устава мой човек така че не продължавай да се излагаш че почваш да ставаш смешен , ти като търсиш или забравих да питам ти освен клавиатурата как се хваща , знаеш ли как се хваща детектор , щото всеки знае че като хване детектора и излезе на нивата рано или късно ще намери и монетка от някоя забранена епоха и по закон трябва да я предаде в най близкия музей , ама до като стигне домузея го спират за проверка и хоп монетката лъсва , айде да те видим теб умнико как ще обясниш на куките че нямаш сестра и че си тръгнал за музея ми не за прекупвача . Бъди сигурен че колкото аз съм дарил на музея ти толкова през живота си не си вадил и не ми се прави на праведен , че ти на дет си тръгнал аз от там се връщам и такива играчи като теб много ги има ама като стъпят на криво ми запалват телефона да им оправям нааканите дупета Very Happy
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 11:13 pm

adminn написа:
djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално .......

А ти Колега няма да спечелиш съмишленици за каузата с подобни постове.
Разбирам притисненията ти , но пак казвам тези които са били репресирани , тормозени , издухали са супата за няма нищо те са моите съмишленици а не плямпачите като колегата с 1000000 поста
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 11:17 pm

adminn написа:
Добре бе Колеги, неможе ли да се спори по-нормално и не толкова злобно.
Вече в единия форум тази тема е спряна, вече почвам да мисля, че е добре и тука да я спра, защото смисъла е да стане по-добре, а не полошо и хората да се разделят по-вече.

Ами аз отдавна казах, че допускането на политически теми разделя хората и ги прави врагове !
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyСря Авг 27, 2014 11:35 pm

djendaka написа:

Ти си много далече от устава мой човек така че не продължавай да се излагаш че почваш да ставаш смешен , ти като търсиш или забравих да питам ти освен клавиатурата как се хваща , знаеш ли как се хваща детектор , щото всеки знае че като хване детектора и излезе на нивата рано или късно ще намери и монетка от някоя забранена епоха и по закон трябва да я предаде в най близкия музей , ама до като стигне домузея го спират за проверка и хоп монетката лъсва , айде да те видим теб умнико как ще обясниш на куките че нямаш сестра и че си тръгнал за музея ми не за прекупвача . Бъди сигурен че колкото аз съм дарил на музея ти толкова през живота си не си вадил и не ми се прави на праведен , че ти на дет си тръгнал аз от там се връщам и такива играчи като теб много ги има ама като стъпят на криво ми запалват телефона да им оправям нааканите дупета  Very Happy

Ами освен да ми обясниш как се държи детектор, за двадесет години не можах да се науча Laughing . Аз съм си поел риска за подобни ситуации и не парадирам, само да не си отварям устата вие какви сте, не сте по-различни от другите.
Ама знае ли човек, като станете депутати, може да сте под закрила на закона, нали , то и сега има такива.
scratch
Върнете се в началото Go down
skita6t
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 12:00 am

adminn написа:
djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално .......

А ти Колега няма да спечелиш съмишленици за каузата с подобни постове.
интерсно защо само в този форум са нападките срещу тая инициатива на федерацията
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 12:47 am

skita6t написа:
adminn написа:
djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално .......

А ти Колега няма да спечелиш съмишленици за каузата с подобни постове.
интерсно защо само в този форум са нападките срещу тая инициатива на федерацията

То има само още един истински форум за детектори и там изобщо не се дискутира тази тема.

П.П.

Виждам, че все пак има резултат от малко скандал и колегата във форума на федерацията си е изтрил мнението, което е удовлетворително .


Последната промяна е направена от Petronii на Чет Авг 28, 2014 1:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
skita6t
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 12:57 am

Petronii написа:
skita6t написа:
adminn написа:
djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално .......

А ти Колега няма да спечелиш съмишленици за каузата с подобни постове.
интерсно защо само в този форум са нападките срещу тая инициатива на федерацията

То има само още един истински форум за детектори и там изобщо не се дискутира тази тема,
ти си ми ясен друг ще отговори ли
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 7:48 am

skita6t написа:
Petronii написа:
skita6t написа:
adminn написа:
djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално .......

А ти Колега няма да спечелиш съмишленици за каузата с подобни постове.
интерсно защо само в този форум са нападките срещу тая инициатива на федерацията

То има само още един истински форум за детектори и там изобщо не се дискутира тази тема,
ти си ми ясен друг ще отговори ли

Петронии ти е отговорил много точно. Там темата я спряха.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 8:00 am

skita6t написа:


То има само още един истински форум за детектори и там изобщо не се дискутира тази тема,
ти си ми ясен друг ще отговори ли[/quote]

Едва ли ти е ясен...Той не е лесен за разбиране,а понякога пише дълги и сложни изречения.


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Чет Авг 28, 2014 8:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 8:05 am

adminn написа:
Добре бе Колеги, неможе ли да се спори по-нормално и не толкова злобно.
Вече в единия форум тази тема е спряна, вече почвам да мисля, че е добре и тука да я спра, защото смисъла е да стане по-добре, а не полошо и хората да се разделят по-вече.

Не я спирай,админе,ще е грешка ,според мен!
"Дай на човек бял кон и равно поле,и го остави да "препуска" на воля"


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Viktor Ivanov
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 10:06 am

djendaka написа:
Petronii написа:
djendaka написа:

Няма как да се извиня на хора които искам да обезчестя напълно брутално , колкото до теб къде влизаш ти сам избираш но виж как без да знам рабрах че си в свои води , аз влизам на всякъде , във всичките форуми имам регистрация , вече почти не пиша , но за сметка на това чета много и се образовам от  надъхани колеги като теб така че няма смисъл точно тук да си чешеш пръстите има много по стойностни неща по добре вложи енергията си да обясниш на някой млад търсач как да не го издуха като куките го хванат с една шайба на нивата , между другото и на мен ще ми е много интересно Very Happy

Аз не те карам да се извиняваш на някой си, много ми дреме какви отношения си имате, обиждаш всички от този форум, включително мен, така че на нас би трябвало да се извиниш, макар че не държа много на това, по писането виждам, че не си добронамерен. Това, че съм в свой води не е вярно, всички админи ме гледат лошо Shocked , защото не държа поведение и пиша това което мисля.
А  вместо да ти е интересно да четеш, по-скоро ти трябва да обясняваш на младите търсачи какво да правят, нали си член на федерация, а и кандидат депутат, как така ще допускате някой въобще да търси антики, това е в разрес с вашия устав. Вместо да правите политически акции, разяснете на търсачите какво имат право и какво не.

Ти си много далече от устава мой човек така че не продължавай да се излагаш че почваш да ставаш смешен , ти като търсиш или забравих да питам ти освен клавиатурата как се хваща , знаеш ли как се хваща детектор , щото всеки знае че като хване детектора и излезе на нивата рано или късно ще намери и монетка от някоя забранена епоха и по закон трябва да я предаде в най близкия музей , ама до като стигне домузея го спират за проверка и хоп монетката лъсва , айде да те видим теб умнико как ще обясниш на куките че нямаш сестра и че си тръгнал за музея ми не за прекупвача . Бъди сигурен че колкото аз съм дарил на музея ти толкова през живота си не си вадил и не ми се прави на праведен , че ти на дет си тръгнал аз от там се връщам и такива играчи като теб много ги има ама като стъпят на криво ми запалват телефона да им оправям нааканите дупета  Very Happy
 Приятно купуване на гласове, че иначе няма как да стане, с тия обиди и заплахи които ръсят вашите кандидат "депутати" по адрес на потребителите  и хората  които са във форума и извън него.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 10:58 am

Трибал-М написа:
adminn написа:
Добре бе Колеги, неможе ли да се спори по-нормално и не толкова злобно.
Вече в единия форум тази тема е спряна, вече почвам да мисля, че е добре и тука да я спра, защото смисъла е да стане по-добре, а не полошо и хората да се разделят по-вече.

Не я спирай,админе,ще е грешка ,според мен!
"Дай на човек бял кон и равно поле,и го остави да "препуска" на воля"

...Започне ли да тъпче хорските ливади,ниви и градини,да се сърди на себе си!
Лошо е,че накрая го отнасят и останалите ездачи!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Viktor Ivanov
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: !   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 3:04 pm

И един приятелски съвет към пишман-депутатите, с тези заплахи да не последвате съдбата на този мераклия за депутат!!!


Пребиха предизборно Светльо Витков.

Неизвестни лица са пребили вчера Светльо Витков. Лидерът на "Глас народен" публикува кървава снимка във Фейсбук, но отказа всякакъв коментар по темата.
Снимката събра основно съчувствие от симпатизанти на политика музикант, но има и не малко упреци сред 130-те коментара.
"Бе ти идиот ли си, бе??? Че те срежат некъде и уйде коня у реката!!! После на 5-ти Октомври с мавзолей на Светльо Витков ли ще се явяваме на изборите, бе мангал, а?", "Не ти поставям like, защото не ми харесва приятелят ми да е бит и да страда. Надявам се да си добре, раните заздравяват, важна е каузата.
Светльо Витков ще води две кандидатдепутатски листи - в 23 МИР в София и във Варна. /БЛИЦ

http://www.blitz.bg/news/article/287306
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 7:08 pm

Viktor Ivanov написа:
И един приятелски съвет към пишман-депутатите, с тези заплахи да не последвате съдбата на този мераклия за депутат!!!


Пребиха предизборно Светльо Витков.

Неизвестни лица са пребили вчера Светльо Витков. Лидерът на "Глас народен" публикува кървава снимка във Фейсбук, но отказа всякакъв коментар по темата.
http://www.blitz.bg/news/article/287306

Не е добре,че са го били,колега.Не му следя политическите изяви,но го смятам за не глупаво момче...
Юмруците са за боксовия ринг,там са основно средство за въздействие на опонента.
В политиката печеливши са други качества и продуктивните идеи.


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Нед Авг 31, 2014 3:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 8:13 pm

-Изглежда множеството тук не е чело ''Бай Ганьо'' на Алеко Константинов(но то кой ли въобще чете в сегашното съвремие) -Иначе немаше да се чудите на манталитета на българският кандидат политик.Конкретно по темата: -Това предложение не е нещо ново, просто тези който са яхнали идеята сега си мислят че старото и дебатите и споровете който сме имали преди са забравени -Плюс това с 5-10 дори 20 000 гласа в Парламента не се влиза и депутат не се става -Защото това не е некоя от големите партий а става на въпрос за неква малка неизвестна партийка така че нема как да стане технически дори по мажоритарният принцип -Най много да  докачиш некой и друг лев от Държавните Субсидий и да си осигуриш место в местната общинска управа -Тъй че кой колко и за кво е надъхан и за кво агитира е по скоро дискусионно -По споко го давайте, не виждам кандидат депутати в обозримото бъдеще излели от  тук и влезли в НС....................................... Wink  Cool Laughing Laughing Laughing lol!


Последната промяна е направена от stan960 на Пет Авг 29, 2014 8:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyЧет Авг 28, 2014 11:13 pm

Не очаквах такъв безсмислен отпор на идеята на БНФМ.Тези избори са един много важен и необходим за любителите на металдетектинга тест.Ако искаме да променим закона от голямо значение е да се преброим за да знаем на колко гласа може да разчита федерацията.Ще дам един пример.Слави Бинев има малка партия и се знае, че може да разчита на 10 000 гласа.С тия гласове влиза в коалиция с НФСБ и ВМРО, като става водач на изборна листа.Ако всички знаят че БНФМ разполага с няколко десетки хиляди гласа, обещавайки подкрепа на която и да е партия на изборите, ние успешно може да лобираме за промяна на закона за културните ценности.На всички ни е ясно, там горе ни управляват хора които не се интересуват дали английския закон, който искаме за металдетектинга е добър.Нито един закон не се променя за доброто на България.Интересите на партиите, а не интересите на народа определят законите.Единствения(мирен) начин да уважат нашите искания е да покажем на изборите че имаме необходимите гласове, които да разменим срещу английския модел металдетектинг.Въобще не е от значение дали ще вкараме депутати в парламента.Важното е да имаме необходимия минимум гласове за промяна на закона.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyПет Авг 29, 2014 8:01 am

Kolev написа:
Колега, аз съм на мнение, че управлението и благоденствието на една държава е много по-свята кауза от което и да е хоби. Аз лично, никога не бих гласувал за партия, само защото  ЕВЕНТУАЛНО би подкрепила промяна в законодателството свързано с хобито. Първо глупаците се свършиха и всекиму е ясно, че партиите използват електората за да се домогнат до властта, а после бързичко забравят поетите ангажименти /особено партиите еднодневки/. И второ, на никой няма да му е до хоби, ако държавата е фалирала и окрадена, а хората болни, бедни и без работа. Така че първосигнално не трябва да се продкрепят разни партиийки, просто ей така защото са казали нещо. Лично мнение - не ангажирам никой с него.

Колега Върбанов,ако те номинира партията,на която симпатизирам,ще гласувам с двойно удоволствие.Първо,ще се осъществи онова,заради което цитирам Колев(началното му изречение),а за хобито ще работи един достоен,знаещ,патил,опитен и уравновесен човек.
Много колеги ще постъпят по същия начин.
Е,как да се преброим точно при това положение?


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Пон Сеп 01, 2014 9:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyПет Авг 29, 2014 8:32 am

vvurbanov написа:
Не очаквах такъв безсмислен отпор на идеята на БНФМ.Тези избори са един много важен и необходим за любителите на металдетектинга тест.Ако искаме да променим закона от голямо значение е да се преброим за да знаем на колко гласа може да разчита федерацията.Ще дам един пример.Слави Бинев има малка партия и се знае, че може да разчита на 10 000 гласа.С тия гласове влиза в коалиция с НФСБ и ВМРО, като става водач на изборна листа.Ако всички знаят че БНФМ разполага с няколко десетки хиляди гласа, обещавайки подкрепа на която и да е партия на изборите, ние успешно може да лобираме за промяна на закона за културните ценности.На всички ни е ясно, там горе ни управляват хора които не се интересуват дали английския закон, който искаме за металдетектинга е добър.Нито един закон не се променя за доброто на България.Интересите на партиите, а не интересите на народа определят законите.Единствения(мирен) начин да уважат нашите искания е да покажем на изборите че имаме необходимите гласове, които да разменим срещу английския модел металдетектинг.Въобще не е от значение дали ще вкараме депутати в парламента.Важното е да имаме необходимия минимум гласове за промяна на закона.

Много силен пост и той показва, как трябва да се поиска подкрепа.
Другия начин на обиди и нападки не е правилния.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



до всички колеги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 7 EmptyПет Авг 29, 2014 9:21 am

Подочух , че противниците на свободното притежание на монети били готови на всичко за да се запази сегашното положение в това число даже и да платят на "когото трябва".
Върнете се в началото Go down
 
до всички колеги
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» до всички колеги
» Поздрави за всички вас от Руските колеги.
» Нещо интересно и за всички колеги.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: